Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Klimatizace v každém domě

29. červen 2011

Klimatizace v každém domě

V dnešní době začíná být naprostým standardem zabudovaná klimatizace. A je naprosto jedno, jestli chcete klimatizovat byt, kancelář, či provozovnu. Pro ty, kteří ji ještě nemají a potřebují se napřed spoustu věcí dozvědět, má společnost Klima Rapid ve své nabídce na výběr několik druhů a typů klimatizací.

Reklama

Jako první, naprosto jednoduchá na instalaci a s mimořádně tichým chodem, se nabízí mobilní klimatizace. Není u ní potřeba žádného zasahování do budov a pro její moderní design je hojně vyhledávaná. Lze ji přemisťovat z jedné místnosti do druhé a její součástí je dálkové ovládaní, se kterým je možné i časové naprogramovaní.

Pokud se rozhodnete pro jakoukoli značku a druh klimatizace, obraťte se na odborníky, kteří vám dokáží poradit typ, který se bude nejlépe hodit pro vaši zamýšlenou klimatizovanou místnost. Navíc vám navrhnou možnost instalace. Vybírat je možné z pestré škály produktů, ať už se jedná o mobilní klimatizaci, do bytu, domu, či kanceláře, popřípadě takzvanou centrální klimatizaci.

Dělená klimatizace typu SPLIT nebo MULTISPLIT se doporučuje jako klimatizace do bytu . U typu SPLIT se jedná o jednu jednotku vnitřní a jednu venkovní. Naopak u typu MULTISPLIT je možnost napojení na jednu venkovní klimatizační jednotku napojit až pět vnitřních jednotek.

Stejné typy, jako do bytu, se hodí i do kanceláří. Pro perfektní design, který nijak nenarušuje ráz místnosti, je klimatizace do kanceláře přímo ideální záležitostí. Vybírat je možné z různých typů a tvarů a to jak z kazetových do podhledu, v pěkném nástěnném provedení, z podstropní nebo parapetní klimatizace anebo zabudované kanálové klimatizace.

Společnost KLIMA RAPID zastupuje klimatizace značky MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletní dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG i dalších značkových zařízení. Pro více informací navštivte web www.klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Klimatizace můžete také zakoupit on-line na našem e-shopu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1813x] [29. červen 2011]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie