Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nové formy zdrojů tepla? I regulace může být dodatečným zdrojem!

1. duben 2010

Nové formy zdrojů tepla? I regulace může být dodatečným zdrojem!

Částka, kterou platíme za teplo nebo ohřev vody v našich domovech není rozhodně zanedbatelná. Stále více se vyplatí přemýšlet, jak svůj dům, byt či chatu tepelně izolovat, jak snížit náklady na vytápění na minimum. Víte, jak získávat teplo či energii z alternativních zdrojů? Přijďte najít konkrétní řešení na Stavební veletrhy Brno. Vytápění, alternativní zdroje energií – fotovoltaika, solární panely nebo kolektory, tepelná čerpadla - jsou soustředěny do pavilon F.

Reklama

Přehlídku konkrétních řešení doplní odborný doprovodný program

Na jarních Stavebních veletrzích Brno 2010, které se konají v termínu od 13. do 17. dubna, se téma úspor energií a alternativních zdrojů energií, bude prezentovat nejen v řadě výstavních expozic, ať to jsou úspory energií dosahované použitím vhodných izolací, novými tvorovými výplněmi nebo přímo stavebními materiály, nebo možnosti využívání alternativních zdrojů energií. Ať už jde o princip solární, geotermický nebo využívání biopaliv.

Tato tematika bude rovněž součástí nezávislých odborných poradenských center, a v neposlední řadě se objeví i odborném doprovodném programu, například v seminářích o pasivních domech.

Energie pro budoucnost – nový tematický celek na brněnském výstavišti

Budoucnosti energetiky bude na Stavebních veletrzích věnována samostatná konference Energie pro budoucnost s podtitulem Distribuované zdroje energie a jejich připojení k elektrizační síti,, Téma distribuované zdroje enregie a jejich připojení k elektrizační síti je téma, o němž se diskutuje mezi odborníky i laickou veřejností.

Jak co nejlépe využívat obnovitelné zdroje energie? Skutečně se vyplatí i soukromníkům a malým podnikatelům využívat solární energii, malé vodní a větrné elektrárny nebo vyrábět teplo a elektrickou energii spalováním biomasy? Jaké jsou legislativní podmínky a jaký vliv bude mít připojení velkého množství malých, distribuovaných zdrojů energie na řízení elektrizační sítě a na kvalitu dodávek elektrické energie? To jsou otázky, na něž bude konference hledat odpovědi.

Ušetřete za vstupenku na veletrh, registrujte se na internetu

Chcete-li ušetřit již při samotném vstupu na veletrh, zaregistrujte se na internetu! Vyplněním jednoduchého registračního formuláře získáte vstupenku na veletrh s 50% slevou. Registrace probíhá na www.stavebniveletrhybrno.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: bydleni] [Zobrazeno 1674x] [1. duben 2010]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie