Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Plastové větrací mřížky

4. srpen 2010

Plastové větrací mřížky

Společnost HACO působí na českém trhu již od roku 1994 a zabývá se hned několika aktivitami v oblasti stavebnictví, kdy hlavním předmětem její činnosti je výroba větracích mřížek, vanových a revizních dvířek a dalšího sortimentu. Co tedy konkrétně společnost HACO nabízí?

Reklama

Nabídka větracích mřížek

Základem nabídky jsou větrací mřížky vyrobené z různých materiálů. Mřížky se často vyrábějí z plastu. Tento plast je vysoce kvalitní, přičemž materiál použitý na plast se vyznačuje také UV stabilitou. Mezi základní plastové větrací mřížky se řadí zejména větrací mřížka s rámečkem a síťovinou, gravitační větrací mřížka anebo třeba větrací mřížka se síťovinou. Zakoupit je možno také větrací mřížku dveřní anebo větrací mřížku kruhovou vybavenou síťovinou. K dispozici je jinak další paleta mřížek.

Kvalitní větrací mřížky

Vybírat mohou zákazníci také kovové mřížky větrací. Ty jsou vyrobeny z velmi kvalitního nerezu, který bývá často označován jako nerez potravinářský. Větrací mřížky z nerezu jsou vyráběny ve velmi podobných variacích jako mřížky kovové.

Kvalitní mřížky do vany

Další z předmětů výroby společnosti HACO jsou revizní a vanová dvířka. Ta jsou vyráběna také z velmi kvalitního materiálu. Vybrat si mohou zákazníci například plastová dvířka vyrobená ze stabilního materiálu ASA. Vybrat si lze třeba dvířka pro obklad, dvířka vanová anebo třeba revizní dvířka se zámkem.

Axiální ventilátory

Dále společnost HACO nabízí axiální ventilátory vyznačující se velmi dlouhou životností. Disponují také zpětnou slídovou klapkou, garantovaným výkonem a jejich chod je naprosto nehlučný! Z dalšího sortimentu společnosti HACO je třeba jmenovat podlahové a kanalizační vpusti. Mezi ty patří podlahové vpusti o výškách 55 a 84 milimetrů. Dále se jedná o podlahové vpusti boční s přírubou a podlahové vpusti spodní s přírubou. Důležitou součástí sortimentu jsou také lapače střešních vod.


Hodnocení

Hodnocení: 1.75 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3267x] [4. srpen 2010]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie