Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Úsporné radiátory pro všechny typy staveb

30. červenec 2010

Úsporné radiátory pro všechny typy staveb

Jestliže stavíte a uvažujete o topení, pak je třeba volit opravdu obezřetně, jelikož právě radiátory jsou tím, na čem se dá poměrně dobře ušetřit. Pokud totiž člověk zvolí nekvalitní radiátory, tak dochází k tomu, že protopí obrovské částky peněz, které by jinak mohl ušetřit a použít na nějaké jiné záležitosti. Velmi zajímavou volbou jsou bezesporu konvektory Licon, které představují moderní topení , jež je schopno velmi dobře obsloužit jak obytné domy, tak třeba i sídla firem či panelákové byty.

Reklama

Konvektory značky Licon

Konvektory této značky nabízejí velké možnosti a disponují širokou paletou kladů. Tím prvním je bezesporu velmi rychlé vyhřátí místnosti.A to vzhledem k velmi nízkému obsahu vody. Díky tomu mohou konvektory Licon mnohem rychleji a pružněji reagovat na požadované teplotní změny v místnosti. Určitě si každý z nás vzpomene na to, když přijde domů a zapomene dobře nastavit topení. Než se samotný proces topení nastartuje, tak to zabere obrovskou dobu a konkrétní uživatel domu rozhodně nestihne ani prokřehnout! Vše je zapříčiněno převážně vysokým obsahem vody v topném systému, která se rozehřívá logicky velmi dlouho.

Konečně budete mít doma teplo

Konvektory Licon včetně podlahových konvektorů umí vyhřát místnost mnohem rychleji, jelikož se v nich nachází nepoměrně méně vody. Konvektory také využívají k ohřevu místnosti proudění nikoliv sálání, jak je tomu u standardně vyráběných radiátorů nebo podlahového vytápění. Vystupující vzduch z konvektoru tak přirozeně cirkuluje po místnosti a teplotní rozdíly v celé místnosti jsou minimální. V místnosti je tak příjemnější a přirozenější klima. Člověku, který si je instaluje do svého obydlí, také umožní šetření financí díky nižší spotřebě energie potřebné pro ohřev vody.

Dobrá manipulace s novým topením

Velkou výhodou je bezesporu také nízká hmotnost tohoto topení, díky které se s ním dá bez problémů velmi dobře manipulovat a umístit jej přesně tam, kam konkrétní člověk potřebuje. Díky další přednosti konvektorů, což je nízká povrchová teplota, je možné tyto konvektory zabudovat do dřeva či sádrokartonu. Nehrozí tedy nebezpečí popálení ani při delším kontaktu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2673x] [30. červenec 2010]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie