Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Venkovní rolety a jejich přednosti

19. červenec 2016

Venkovní rolety a jejich přednosti

Příjemné prostředí v interiéru je pro každého z nás velmi důležité v podstatě v jakékoli době. Když venku panuje parné léto, potřebujeme stín a naopak v zimě by měla stavba dokonale izolovat a nepouštět chlad do interiéru. Stínící technika dnes dosáhla jakéhosi pomyslného vrcholu, jelikož k dispozici je obrovské množství nejrůznějších model žaluzií, markýz a dalších zařízení. Naším tipem jsou vysoce kvalitní venkovní rolety, které dokážou z pohledu stínění doslova divy. Nevěříte? Společně se o tom přesvědčíme.

Reklama

Fungují v létě i v zimě

Někdo by si mohl myslet, že venkovní rolety jsou vynikající pomůckou především pro letní období, kdy dokonale zastíní interiér nemovitosti. Opak je ale pravdou, jelikož venkovní rolety fungují skvěle za jakéhokoli ročního období. V létě zamezí vniku světla a tepla do interiéru a v zimě naopak pomáhají vnějšímu obalu budovy v dokonalém zateplení objektu. Vy sami si budete moci navíc nastavit míru zastínění podle vašich potřeb díky naprosto efektivnímu ovládání.

Výhod je spousta

Venkovní rolety nabízejí ale také spousty dalších velkých výhod. Začít bychom mohli kupříkladu právě ovládáním. Nemusíte se nijak zbytečně namáhat. U modelů s elektromotorem si vystačíte s pouhým dálkovým ovladačem. Varianty bez této vymoženosti nabízejí ovládání za pomocí kliky. Jinak je třeba upozornit i na fakt, že venkovní rolety umí dokonale ochránit před hlukem. Bydlíte-li třeba u rušné komunikace nebo u železnice, máte po problému.

Dodávku a montáž svěřte profesionálům

Realizaci venkovních rolet se vyplatí nechat na specialistech, kteří nabízejí nejkvalitnější sortiment a jsou schopni jej dokonale namontovat do jakýchkoli míst. My doporučujeme společnost 3mont, která má v oboru spousty zkušeností a nabízí nejen konzultace, ale i spolehlivý servis. Zapomenout nelze ani na cenové akce, které vám ušetří peníze.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 944x] [19. červenec 2016]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie