Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Inspirace na volnočasové jarní zážitky

16. duben 2019

Inspirace na volnočasové jarní zážitky

Hledáte vhodný dárek k narozeninám nebo chcete jen tak udělat radost? Tentokrát můžete díky bohaté nabídce Firmy na zážitky popustit uzdu fantazii a být při výběru dárku originální.

Reklama

Kam pro originální dárek?

Proč jsou časy, kdy bylo možné obdarovat milovanou osobu pouze penězi nebo hmotnými dárky. Dnes jsou mnohem oblíbenější zážitky, díky nimž si každý může přijít na své a splnit si své dávné sny. Zážitky od společnosti Allegria jsou plné nevšedních okamžiků i nezapomenutelných vzpomínek. Snadno a rychle na tomto webovém portále www.firmanazazitky.cz najdete dárky pro ženy, ale i muže. Mnohými můžete potěšit také své ratolesti. Nezapomenutelné zážitky pro Vás i Vaše nejbližší můžete hledat podle nejrůznějších kategorií. Nejčastěji klienti volí dle toho, zda upřednostňují spíše gurmánské zážitky před adrenalinem nebo jestli raději strávíte volné chvíle rozmazlováním se nejrozmanitějšími wellness službami. Velmi oblíbené jsou rovněž letecké zážitky a zážitkové pobyty. Zážitkové jízdy se jeví jako jedinečné dárky pro muže.

Inspirace na prvomájovou romantickou večeři

Pokud hledáte dech beroucí zážitky pro pár, pak se rozhodně nechejte inspirovat Firmou na zážitky. Právě zde totiž najdete možnost, jak originálně prožít letošního první máj a nechat se hýčkat delikatesami věhlasných šéfkuchařů. Přesně takový zážitky přináší prvomájová večeře v Tančícím domě. Restaurace Ginger&Fred se nachází v sedmém patře Tančícího domu a poskytuje mimo jiné také okouzlující výhled na hlavní město České republiky. Kdy jindy se Vám poštěstí vidět například Hradčany, Pražský hrad nebo Petřín z takové výšky. Unikátní šestichodové menu uspokojí všechny mlsné jazýčky.


Hodnocení[Autor: Beny] [Zobrazeno 114x] [16. duben 2019]
[Zdravý životní styl]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie