Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Naplánujte si wellness víkend Beskydy!

29. srpen 2016

Naplánujte si wellness víkend Beskydy!

Máte rádi wellness procedury a zároveň i moravské hory? Pokud ano, jak by se vám líbilo, kdybyste, jak se říká, zasáhli dvě mouchy jednou ranou? Námětem je luxusní ubytování Beskydy s možností využití wellness aktivit a samozřejmě i individuálních výletů do okolí.

Reklama

Každý by měl alespoň jednou za čas zvolnit a nabrat nové síly. Učinit tak můžete velice jednoduše, stačí se vydat do Beskyd. Konkrétně doporučíme komfortní dřevěné chaty Medvědí skála a Vlčí doupě v lokalitě Pstruží a chatu Orlí hnízdo v obci Malenovice.

Ať již si vyberete jakoukoliv z nich, bude se vám zde líbit. Vířivý SPA bazén nebo sauna, případně jacuzzi – to všechno a ještě mnohem více zde lze prožít. Těžko byste hledali lepší místo pro wellness v Beskydech !

Ideální místo pro romantické i rodinné dovolené

Medvědí skála, vlčí doupě nebo Orlí hnízdo jsou ideálním místem především pro romantické dovolené. Na své si přijdou zejména mladé páry. Pokud jste však již rodina s dětmi, ani pro vás nemusí být toto místo špatnou volbou. Dopřejte si i vy luxusní ubytování Beskydy – nebude se vám chtít domů a rádi se sem opět za nějakou dobu vrátíte.

Naplánujte si výlety do okolí

Beskydy nabízí spoustu nádherných přírodních úkazů. Pokud vám tedy na prodloužený víkend, případně na delší dobu, kterou budete trávit v těchto moravských horách, vyjde počasí, určitě se vydejte i ven.

Kam konkrétně? Námětů by mohla být spousta. Patříte-li k vášnivým pěším turistům, doporučíme výšlap na Lysou horu – jedná se o nejvyšší bod, ze kterého je i za dobrých podmínek krásný výhled do širokého okolí.

Rovněž bude stát za návštěvu i městečko Rožnov pod Radhoštem. Zde narazíte na spoustu obchůdků, ale hlavně na Valašské muzeum v přírodě , které patří ke kulturním památkám!


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: blinka] [Zobrazeno 898x] [29. srpen 2016]
[Zdravý životní styl]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie